Pimapen Sektöründe Neler Yapıyoruz ?

Pimapen Tamiri


Pvc malzeme kullanılarak üretilen Pimapen pencere sistemi, ahşap gibi diğer ürünlere nazaran oldukça uzun ömürlüdür. Bu dayanıklılık yanında kolay bakım ve temizlik ile ekonomik anlamda da avantaj sunar. Firma olarak, bu pimapenlerde kullanıma bağlı oluşabilecek her türden arıza ve probleme anında müdahale ediyor, ekonomik avantajlarla onarım ve değişim hizmetlerini veriyoruz.


Pimapen Tamirinde Karşılaşılabilecek Sorunlar


Pimapen cam sistemleri üzerinde yük taşıyan menteşelerde oluşabilecek çeşitli sorunları giderme konusunda olduğu kadar bozulan, kırılan camların değişiminde, özelliğini kaybeden sistem parçalarının onarım ve değişimlerinde, lastik veya fitillerde meydana gelen hasarlarda en başarılı hizmeti sunuyoruz. Doğru şekilde yapılmayan pimapen montaj sorunlarında da tam destek sağlıyoruz.


Pimapen Tamiri Hızlı ve Kaliteli Servis


Firma olarak, tam donanımlı araçlarımızla çok kısa sürede istenilen noktaya ulaşıyor ve son derece kaliteli bir pimapen tamiri hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Karşılaşılabilecek her türlü pimapen sorunu noktasında uzman olan personellerimizin çalışmaları ile problemleri çözüyoruz. En kaliteli malzeme ve ürünle çalıştığımız değişim ve onarım işlemlerinde uzun ömürlü ve güvenle kullanabileceğiniz pimapenlere kavuşmanızı sağlıyoruz.


Pimapen tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış, eğitimli kadrosu ile İstanbul'da profesyonel hizmet vermektedir.
Her türlü pimapen tamir ve pvc tamir işlerinizde bizi arayabilir ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

Hertürlü marka, Fıratpen, Pimapen, Winsa, Pakpen, Erpen, Egepen, Adopen, Seçpen, Plaspen ....tamiri yapılmaktatır Tüm bu hizmetlerimizde işçilik ve malzeme 1 yıl garantimiz altındadır.

 

"Müşteri Memnuniyet, her zaman önceliğimizdir."

 

Pimapen Tamiri Hizmetlerimiz

-ispanyolet ve Kilit değişimi

-Kol değişimi

-Menteşe değişimi

-Pencere ayarları

-çift açılım ayarları

-Kilitli Kapı Ayarları

-Hırsız Kilidi Takılması

-Komple pencere izalasyonu

 

Pimapen Tamiri Yapan Ustalar ve Firmalar


Günümüzde herkesin evinde pimapen pencere, kapı gibi yapı malzemeleri bulunmaktadır. Yıllar geçtikçe bu malzemelerin ömrü de kısalmakta ya da yaşlandıklarından dolayı arızalar oluşturmaktadırlar. Bu tip pimapen arızaları, pimapen pencere ya da kapı arızaları konusunda en önemli nokta ise iyi bir pimapen tamir ustası ya da pimapen tamiri yapan firmaları bulmaktır.

İdris Usta ve Umar Yapı 1999 yılından bugüne pimapen tamiri, panjur tamiri, cam kapı tamiri, cam balkon tamiri gibi pencere, panjur tamirleri yapmaktadır. 20 yılı aşkın bu sektörde hizmet veren İdris Usta, 3000’den fazla müşterinin işini yapmış ve 3000’den fazla Güleryüz bırakmıştır.


Pimapen Arızanız mı var? Ya da Pimapen Pencere Tamiri Yaptırmak mı Gerekiyor?
O zaman tam adresindesiniz. İdris Usta 7 Gün 24 Saat pimapen tamiri konusunda hizmet vermektedir. Eğer anında ona ulaşmak istiyorsanız, 0532 373 12 23 numaralı telefonun üzerine tıklayın ve arayın. Ya da durun açan olmadı mı? Belli ki şuan İdris Usta siz değerli müşterilerinden birine hizmet veriyor. O zaman 0216 366 63 06 numaralı telefondan arayarak kesin bizlere ulaşabilirsiniz.


Pimapen Pencere Arızası ya da Pimapen Panjur Arızası Neden Önemlidir?
Arıza oluştuktan bir zaman sonra çekilmez hale gelecek, arıza tipine göre değişmekle beraber ev sıcaklığı konusunda son derece olumsuz etken olacak ve kimi zamanda sitem konusu olacaktır. Hem manevi hem de maddi konudan arıza giderilmediği her an farkında olmadan sizleri yıpratmaktadır. Hem ev içi oksijen döngüsünü hem sıcaklık bakımından ısıtma için kullanılan yakıt tipine göre daha çok faturalara sebep olabilmekte hem de eğer arıza sebebiyle çekilemez bir ses geliyor ise psikolojik olarak sizlere her geçen gün yük olmaktadır. Bu kadar derinden göremediğinizi biliyoruz ancak zaman zaman derinlemesine düşünürseniz bir arızanın ev içerisinde nasıl bir döngüye sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple pimapen pencere arızası da pimapen panjur arızası da beraber noktalarla kesişen ve benzer mağduriyetler yaratabilen arızalardır. Bu arızalardan hemen kurtulmak için yukarı da yazan numaralara tıklayarak bizleri arayabilir ve hızlı bir şekilde İdris Usta ile tanışarak arızanızı giderebilirsiniz.


Pimapen Arızaları Neden Oluşur?
Zaman geçtikçe yıpranan pimapen malzemesi hava ve iklim koşullarına, ev içi kullanımdaki rolüne göre değişmekle birlikte genelde uzun süreler dayanıklıdırlar ancak farkındasınız ki sizlerde yıllardır kullanıyorsunuz ve artık bir arıza vermesi kaçınılmaz. Belki de arızalandığı için şuan buradasınız ve İdris Usta’nın bu yazısını okuyorsunuz. Bir çok sebebi olan pimapen arızalarının bir çok da pimapen tamiri yöntemi vardır. Bu yöntemlerin hangisini ne şekilde ve nasıl uygulayacağınızı hiçbir zaman evin reisi bilmez. İşte o yüzden İdris Usta 20 yıldır bu sektörde hizmet veriyor ve pimapen tamiri konusunda maharetli yöntemlerini konuşturuyor. Sizlerde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilir ve arızanız için hızlıca çözüm bulabilirsiniz.
İdris Usta : 0532 373 12 23
Umar Yapı : 0216 366 63 06


Pimapen Ustası


Pimapen montajı, pimapen tamiri, pimapen arızaları gibi konularda en çok aranan kişi pimapen ustası olmaktadır. Pimapen ustası ararken dikkat edilmesi gereken bir çok konu vardır.
Bu konular;
•Kaliteli İşçilik
•İnce İşçilik
•Kaliteli Malzeme
•Tam Teçhizat Ekipman
•Hızlı İletişim
•Anında Çözüm
•Pimapen Ustalığı
•Pimapen Ustalığında Tecrübe ve Deneyim
Gibi konulardır. Bu durumlara her ustada dikkat edilmesi gerekmektedir. Piyasada pimapen ustası olmayıp, hızlı ve basit işler yaparak müşterileri kandırabilen onlarca sahte usta bulunmaktadır. Bizler Umar Yapı ve İdris Usta olarak 1999 yılından bugüne pimapen ustalığı ile ilgili, pimapen tamiri, panjur tamiri, pimapen pencere tamiri, cam balkon tamiri, cam kapı tamiri, sineklik tamiri gibi konularda ustalıkla hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar 20 yıldır 5000’den fazla müşterimize pimapen ustalığı ile ilgili olarak hizmet vermiş bulunmaktayız. Son derece müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalıştığımızdan dolayı, geçmiş müşterilerimizin çevrelerindeki her türlü arıza, bakım ve onarım hizmetini de kurum olarak uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Sizlerin de pimapen ustası aradığı noktada karşısına çıkmış isek 0216 366 63 06 / 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.


Pimapen Ustası Olarak Özelliklerimiz


Her müşterimize sağladığımız hizmetlerin temelinde yatan pimapen ustalığı özelliklerimiz aşağıdaki gibidir; •Kaliteli ve İnce İşçilik •Kaliteli ve Tam Teçhizat Ekipman •Hızlı ve 7/24 İletişim •7/24 Hizmet •Anında Çözüm Üretme •Pimapen Ustalığı ve benzeri ustalıklar •20 Yıllık Tecrübe ve Deneyim


Pimapen Kapı Ustası


Yeni bir pimapen kapı aldınız ve pimapen kapı montajı için bir ustaya mı ihtiyacınız var? O zaman en doğru adrestesiniz. Pimapen Kapı Ustalığı konusunda uzman ekibimiz ile en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Pimapen Kapı Ustalarımız, kendilerine ve müşterilerine özel hizmetler, ölçümler ve işlem işçilikleri ile son derece müşteri memnuniyeti kazanmışlardır. Bir çok müşterilerimize ustalarımız ile pimapen kapı tamiri ya da pimapen kapı montajı hizmeti vermekteyiz.


Pimapen Ustası Arayanlar


Pimapen ustası arayan işletmelerden misiniz? Ya da pimapen konusunda hizmet veren ancak usta sıkıntısı çeken fabrikalardan mısınız? Umar Yapı, İdris Usta ve Ekibi olarak pimapen ustaları olarak sizlere dışarıdan hizmet verebilir ve sizlerin de kaliteli işçiliğe kavuşmanızı sağlayabiliriz. Pimapen ustası arayan bireysel ya da kurumsal potansiyel müşteriler için vazgeçilmez adrestesiniz.

Pimapen Montajı


Pimapen montajı her zaman ustalara bırakılması gereken bir konudur. İdris Usta, pimapen montajı ve her türlü pimapen kapı montajı, pimapen pencere montajı ve pimapen sineklik montajı konusunda 20 yıldır 5000’den fazla müşterisine hizmet vermektedir. Umar Yapı işletmesini kurduğu günden bugüne geçen sürede İdris Usta, işçiliği, kaliteli malzeme kullanımı, hızlı çözüm üretmesi, 7/24 hizmet vermesiyle piyasada parmakla gösterilen ustalardan olmuştur. Sizlerin de pimapen montajı konusunda hizmete ihtiyacı var ise, 0216 366 63 06 ya da 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan İdris Usta ve ekibiyle iletişime geçebilir, en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz.


Pimapen Kapı Montajı


Pimapen kapı montajı genel olarak zor bir işlemdir. Kapının boyutuna, ilgili alanın enine ve çeşitli ortam durumuna göre montaj süresi ve işçiliğinin durumu ortaya çıkmaktadır. Pimapen kapı montajı konusunda çeşitli zorlukları aşmış ve bu konuda ustalaşmış bir ekibe sahip olan İdris Usta, en hızlı pimapen kapı montajı ve en iyi kaliteli pimapen kapı malzemesine sahiptir. Bu sebeple yıllardır süregelen her müşterisi istisnasız memnun olmaktadır. Sizlerin de pimapen kapı montajı ya da sürgülü pimapen kapı montajı konularında hizmete ihtiyacı var ise 0216 366 63 06 / 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan İdris Usta ve Pimapen Kapı Montajı ekibine ulaşabilirsiniz.


Pimapen Vasistas Montajı


Pimapen vasistaslar dekoratif açıdan ve kimi zaman bazı yapıların vazgeçilmez PCV Pencere stilidir. Pimapen vasistasların montajını her usta ya da ekip yapamayabilir. Son derece uzmanlık gerektiren vasistas montajında İdris Usta ve ekibi son derece deneyimlidir. Bir çok müşterisine bu konuda senelerdir hizmet vermektedir.


Pimapen Sineklik Montajı


Yaz aylarının kurtarıcısı olan sinekliklerin en sağlamları pimapen malzeme ile yapılmış sinekliklerdir. Pimapen sineklikler sağlamdır ancak en kaliteli malzemeler kullanıldığında bu durum söz konusu olacaktır. Kaliteli pimapen sineklik malzemesinin montajı da uzmanlık gerektiren bir konudur. Pimapen sineklik montaj ekibimiz hızlı bir şekilde sorununuzu çözmekte ve pimapen sinekliklerinizi uzmanlıkla monte etmektedirler.


Pimapen Montajı Nasıl Yapılır?

Pimapen montajı genel olarak kullanılan model ve malzemeye göre, monte edilecek alan ve ortama göre değişiklik göstermektedir. Pimapen sarf malzemelerinin monte alanları kimi zaman markalara göre de değişmektedir. Sizlerin de en iyi malzemeye sahip olduğu kadar en uygun fiyatlara satışa sunulan her türlü pimapen pencere, pimapen kapı ya da pimapen konusunda bakım ve onarım gibi tamirata ihtiyacınız mı var? 0216 366 63 06 / 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Avrupa Yakası Pimapen Tamiri hizmeti için tıklayabilirsiniz.