Pimapen Sektöründe Neler Yapıyoruz ?

Panjur TamiriEv ve iş ortamlarında kullanmakta olduğunuz panjurlar hasar görmüş olabilir. Zaman harcamadan ilk yapmanız gereken şey, kaliteli ve güvenilir bir firmayla iletişime geçmektir. Firma tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Son derece deneyimli ve işini titizlikle yapan bir ekibe sahibiz. İletişime geçtiğiniz andan kısa bir süre sonra ekibimiz size ulaşacaktır. Uzman ekip arkadaşlarımız oluşan arızayı profesyonel bir şekilde ve en kısa zamanda halledecektir. Ürününüz ilk aldığınız seviyeye ulaşacaktır.Panjur Tamirinde Uygun Tamir FiyatlarıBulunduğunuz ortamı özelleştiren, oldukça basit kullanımı ile tercih sebebi olan panjurlar, zaman zaman arızalanarak kullanıcıların gününü mahvedebiliyor. Panjurlar, çeşitli türlerde olabilir ve çok sayıda nedenden ötürü hasar görebilir. Panjur tamiri fiyatları; panjurun türüne ve arıza nedenine göre değişebilir. Son derece kaliteli ve titizlikle çalışan firmamız, başka firmaların sunmadığı bir şekilde uygun fiyatlar koymaktadır.Ayrıca arızalanan panjurunuza çeşitli bakımlar yaparak kullanım süresini iki katına çıkarmaktayız. Böylelikle eski olan panjurunuz yeni gibi olacaktır. Sizler daha ucuz ve kaliteli hizmet için firmamıza ulaşarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Panjur Tamiri
Tamir Hizmetlerimiz
-Otomatik Panjur İpi Değişimi
-Panjur İpi Değişimi
-Makas Değişimi
-Menteşe Değişimi
-Kasnak ve Borusunun Değişimi
-Pilastik Değişimi
-İç Mekanizma Değişimi
-Genel Bakım ve Yağlama Takılıyorsa Giderilmesi

Motorlu Panjur Tamiri
-Uzaktan kumandalı panjur tamiri
-El ile kumandalı panjur tamiri
-Çelik askı değişimi
-Motor değişimi
-Paletlerin değişimi
-Genel bakım ve yağlama hizmeti

Panjur İmalatı
Panjur profilleri alüminyum olup içi poliüretan dolguludur.
Motorlar dünyanın en sessiz çalışan motorları tercih edilmektedir.

Neler yapıyoruz ?
● Motorlu panjur imalatı
● Dükkan kepenkleri

Panjur kullanmanın faydaları neler ?
Kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarın uçurduğu maddelerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Panjurlarınız kapalı durumda  mahremiyet sağlar.Yarı kapalı durumda ise dişardaki gölge ve hareketleri önler.

Panjur Tamiri

Pencere gibi yapıların, binalarda yerine getirdiği işlevin önemi oldukça büyüktür. Pencereler, hem dışarıdaki ışığın evlerimizi aydınlatmasına hem de gerektiği zamanlarda içeriye temiz hava girmesini sağlayarak hijyen artırıcı gibi bir görevi de üstlenmektedirler. Aynı zamanda pencerelerin dekoratif olarak da binaları tamamlayıcı bir unsur olduğu gerçektir. Binalar için oldukça büyük bir önem arz eden bu pencerelerin, gerek işlevlerini artırma amaçlı gerekse de dayanıklılığını artırma odaklı birçok çözüm ortaya atılmıştır. Bu çözümlerden en çok tercih edileni, PVC adı verilen ve camları çok daha dayanıklı, uzun ömürlü ve yalıtım bakımından üst seviyeye getiren sistem, kısa süre içerisinde oldukça popüler hale gelmiştir. Eski dönemlerde PVC türü sistemler yerine, ahşap malzemeden yapılmış camlar tercih edilmekteydi. Ancak ahşap malzeme ile üretilmiş cam kullanmak, başta dayanıklılık açısından büyük bir sorun teşkil etmekte ve aynı zamanda camların yalıtım yönünden de kötü bir seviyede olmasını sağlamaktaydı. Ancak bu tür sistemler sayesinde, geçmiş dönemlerde yaşanmış olan bu sorunların önüne geçilmiş ve bu sorunların önüne geçilmesiyle de kalınmayıp, panjur sistemleri gibi yeni teknolojiler de üretilmiştir. Yaşamımızın her alanında hemen her yıl yeniliklerle karşılaşmaktayız.

PVC ve Panjur gibi pencere sistemleri de bu yeniliklerin günlük yaşantımıza yapmış olduğu yansımalardan bir tanesidir. Panjur sistemleri ilk olarak bulunduğunda, pek çok kişi tarafından kullanılması tercih edilmemiş bir sistemdi. Ancak zaman içerisinde insanlar panjur sistemlerinin yararını ve panjur sistemlerinin dekorasyona yapmış olduğu olumlu katkı gibi unsurları göz önünde bulundurarak, bu sistemleri evlerinde kullanmaya başlamışlardır. Panjur sistemleri, evinizde çok daha iyi bir yalıtım yapmanıza olanak sağlamalarının yanı sıra, diğer bir yandan da eğer yol kenarında olan ve gün içerisinde onlarca aracın evinizin önünden geçerek, pencerelerinizin kalkan tozlar yüzünden kirlendiği bir yerde eve sahipseniz de, yoldan geçen araçların kaldırdığı tozdan ötürü pencerelerinizin kirlenmesini de engellemektedir. Bu sayede hem insanlar ve özellikle de yol kenarında, sıklıkla araçların tercih ettiği bir güzergahta oturan kişiler, camlarının sık sık kirlenmesi sorunundan kurtulmanın pratik bir yolunu bulmuş oldu, aynı zamanda da dışarıdan bakıldığında, panjur sistemlerinin tercih edildiği evler çok daha şık ve kaliteli görünmektedir.

Modern panjur sistemlerinin sağlamış olduğu bir diğer yarar da eğer evinin belirli bir bölümü ve balkonunun, güneş problemi varsa, bu problemi pratik bir biçimde ortadan kaldırıyor oluşudur. Bu sayede, artık evinizin belirli bölümlerini kullanamama sorunundan da kurtulmuş olacaksınız. Bu nedenle de vakit kaybetmeden panjur sistemlerini tercih etmelisiniz.

Panjur Tamiri İçin Güvenilir Firmaları Tercih Edin

Panjur tamiri oldukça hassas bir konudur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, panjur tamiri hizmeti alınacak olan firmanın güvenilirliği, hizmet kalitesi ve referanslarıdır. Bu üç unsuru da barındıran firmalardan, gönül rahatlığıyla tamir hizmeti alabilirsiniz. Çünkü bu tür, hizmeti kalitesi belirli bir düzeyin üstünde olan firmalar, gerek tecrübeleri, gerekse de bu alanda deneyimli ekipleri sayesinde sorunu hem kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilmekte, hem de yapılan işlem sırasında hata payı en aza indirgenmektedir. Bu nedenle de sadece pencere sistemlerinde oluşan arızalar değil, yaşanılan tüm durumlarda bu tutum sergilenmelidir. Çünkü bu sayede, arızalı ürününüz en kısa süre içerisinde ve mümkün olan en iyi şekilde onarılacak, arızanın bir daha tekrarlanmaması garanti edilecektir. Böylece siz de ilerleyen dönemlerde panjur sisteminizi herhangi bir arıza korkusu yaşamadan, gönül rahatlığıyla kullanabiliyor olmanın ayrıcalığına erişebileceksiniz.

Panjur Arızaları ve Panjur Tamiri Ustaları


Panjurlar seneler geçtikçe zarar görmekte ve çeşitli arızalara sebep olmaktadırlar. Bu şekilde arızalar ile karşılaştığınızda 0532 373 12 23 numaralı telefondan İdris Usta’ya ulaşabilir ve anında hızlı çözüm, kaliteli panjur işçiliği ve uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Panjur arızaları akla geldiğinde önceleri kendi çabamızla çözümler üretir ya da ne olacak ki diyerek bir süre beklerdik. Ancak bir zaman sonra çekilmez ve irrite edici bir hal aldığından dolayı hemen bir arayış içerisine girer ve panjur tamiri ustalarını arayarak, hizmet satın alırdık. Ancak hızlı bir şekilde, acele davrandığımızda ustanın hangisinin iyi olup olmadığını kontrol etmeden sırf sorunumuz şuan çözülsün diye çok yüksek fiyatlara hizmet aldığımız ve bizi derinden üzdüğü de çok olmuştur. Bu sebeple İdris Usta şöyle der; “panjur arızası ya da pimapen arızası gibi arızalar yaşadığınızda kendiniz çözüm üreterek hizmet almayı ertelemek daha sonrasından sizlerin acele davranarak iyi bir usta bulmayı göz ardı etmenizi ve bu erteleme ile panjura daha çok zarar vererek daha fazla maliyet üstlenmenize neden olur ve acele davranmanız ile kötü ustalar kalitesiz işçilik ile sizlerden çok yüksek fiyatlar talep edebilirler.” Bu gibi durumları panjur tamiri hizmeti arayışında olan biz ve bizim gibi çoğu potansiyel müşteri yaşamak istemez.


En İyi Panjur Tamiri Ustası ve Panjur Firmaları


Genellikle her hizmetin en iyisini isteriz ki bu da yaşamsal döngü içerisinde potansiyel ya da mevcut müşteri olan her birey yani bizler için en doğal hakkımız. Ancak en iyi hizmeti en uygun fiyata almayı asla ihmal etmeyiz. Bu sebeple, İdris Usta ve Umar Yapı bizlere kaliteli malzeme, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve en önemlisi kaliteli panjur işçiliği de sunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmeti en uygun fiyatlara sunduğundan dolayı, 20 yıldır 3000’den fazla müşterinin tercihi ve arkasında bıraktığı güler yüzü olmuştur.

Panjurum Arızalandı Ne Yapmalıyım?
Tabii ki öncelikle Umar Yapı ve İdris Usta gibi kurumsal, 20 yıllık tecrübesi olan, kaliteli işçilik ve uygun fiyata panjur tamiri ustası bulmanız gerekmektedir. Buralara kadar geldiyseniz hiç başka yere giderek arama ve zaman maliyeti üstlenmenize gerek yok 😊 0532 373 12 23 ya da 0216 366 63 06 numaralı telefondan bizleri arayarak gerçekten uygun fiyata kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet alabilirsiniz.


Panjur Firmaları


Evinizde yıllardır panjurunuz vardı ancak düne kadar sorunsuz çalışan panjurunuz yılların verdiği yorgunluk ve iklim koşullarından dolayı arızalandı mı? Bu sebeple bir panjur firması arıyorsunuz, biliyoruz. Panjur firmaları seçimi yaparken bir çok konu ve faktör vardır ancak, en önemlisi firmanın ustalığıdır. Umar Yapı yani İdris Usta ve Ekibi olarak, yıllardır panjur firmaları arasında önde gelen firmalardan biri olarak gösterilmekteyiz. Bunun sebebi ise, her zaman istisnasız kaliteli işçiliğimiz, kullandığımız kaliteli sarf malzeme ve bunlara rağmen her zaman en uygun fiyat garantisinde çalışmalar yapmamız bizi piyasada önde gelen panjur firmalarından yapmaktadır.

Panjur Firmaları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


İnternet üzerinde bir çok panjur firması karşılaşırsınız. Bu panjur firmaları arasında dikkat edilmesi gereken konular aşağıdaki gibidir;
• Kurumsal mı? (Umar Yapı)
• Usta bir işletme mi? (İdris Usta)
• Malzeme Durumu (Kaliteli Malzeme)
• İşçilik (İdris Usta İşçiliği)
Gibi bazı temel konulara panjur firması seçerken kesinlikle dikkat edilmesi gereken unsurlardır.


Bu sektörde 20 yıllık tecrübe ve ustalığa sahip panjur firmaları bulmak oldukça zordur. Ancak sizler buraya kadar gelmiş ve bu yazıyı okuyor iseniz 20 yıldır sektörde bulunan ve senelerin getirdiği deneyime, büyük bir panjur ustalığı ile sahip olan İdris Usta ve işletmesi Umar Yapı ile tanışıyorsunuz demektir. 0216 366 63 06 ya da 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan İdris Usta ve Umar Yapı işletmesine ulaşabilir, en kaliteli işçilik ve malzemeleri en uygun fiyatlarla sahip olarak hizmet alabilirsiniz.


Panjur Firmaları İstanbul


İstanbul’da panjur firmasının iyisini bulmak kolay değildir. Ancak sizlere her zaman en iyi hizmeti sunan İdris Usta, yaptığı teknolojik ve hizmet bazındaki çalışmaları ile her zaman iyisini bulmanız için yardımcı olmaktadır. Panjur firmaları arasında İstanbul’un önde gelen firmalarından olan Umar Yapı, panjurtamiri.gen.tr web sitesi ile müşterilerine ulaşmaktadır. Bugüne kadar 5000’den fazla müşteriye sınırsız hizmetler sağladık. Bunları yaparken hiçbir zaman İstanbul panjur firmaları arasında sıradan olmadık. Her zaman bir adım önde ve farklı olmak için çalıştık. Bugünlere gelene kadar, uygun fiyata kaliteli malzeme ile işçilik yapılacağı ilkesini koruduk ve her müşterimize istisnasız anlattık. İstanbul Panjur Firmaları arasında ilk günden bugüne parmakla gösterilme sebeplerimizden en önemlisi de bu misyonumuz olmuştur.


Panjur Ustası


Panjur montajı, panjur tamiri, panjur arızaları gibi konularda en çok aranan kişi panjur ustası olmaktadır. Panjur ustası ararken dikkat edilmesi gereken bir çok konu vardır. Bu konular; • Kaliteli İşçilik • İnce İşçilik • Kaliteli Malzeme • Tam Teçhizat Ekipman • Hızlı İletişim • Anında Çözüm • Panjur Ustalığı • Panjur Ustalığında Tecrübe ve Deneyim Gibi konulardır. Bu durumlara her ustada dikkat edilmesi gerekmektedir. Piyasada panjur ustası olmayıp, hızlı ve basit işler yaparak müşterileri kandırabilen onlarca sahte usta bulunmaktadır. Bizler Umar Yapı ve İdris Usta olarak 1999 yılından bugüne panjur ustalığı ile ilgili, panjur tamiri, panjur tamiri, panjur pencere tamiri, cam balkon tamiri, cam kapı tamiri, sineklik tamiri gibi konularda ustalıkla hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar 20 yıldır 5000’den fazla müşterimize panjur ustalığı ile ilgili olarak hizmet vermiş bulunmaktayız. Son derece müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalıştığımızdan dolayı, geçmiş müşterilerimizin çevrelerindeki her türlü arıza, bakım ve onarım hizmetini de kurum olarak uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Sizlerin de panjur ustası aradığı noktada karşısına çıkmış isek 0216 366 63 06 / 0532 373 12 23 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Panjur Ustası Özellikleri


Her müşterimize sağladığımız hizmetlerin temelinde yatan panjur ustalığı özelliklerimiz aşağıdaki gibidir;
• Kaliteli ve İnce İşçilik • Kaliteli ve Tam Teçhizat Ekipman • Hızlı ve 7/24 İletişim • 7/24 Hizmet • Anında Çözüm Üretme • Panjur Ustalığı ve benzeri ustalıklar • 20 Yıllık Tecrübe ve Deneyim


Panjur Ustası


Yeni bir panjur aldınız ve panjur montajı için bir ustaya mı ihtiyacınız var? O zaman en doğru adrestesiniz. Panjur Ustalığı konusunda uzman ekibimiz ile en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Panjur Ustalarımız, kendilerine ve müşterilerine özel hizmetler, ölçümler ve işlem işçilikleri ile son derece müşteri memnuniyeti kazanmışlardır. Bir çok müşterilerimize ustalarımız ile panjur tamiri ya da panjur montajı hizmeti vermekteyiz.

Panjur Ustası Arayanlar
Panjur ustası arayan işletmelerden misiniz? Ya da panjur konusunda hizmet veren ancak usta sıkıntısı çeken fabrikalardan mısınız? Umar Yapı, İdris Usta ve Ekibi olarak panjur ustaları olarak sizlere dışarıdan hizmet verebilir ve sizlerin de kaliteli işçiliğe kavuşmanızı sağlayabiliriz. Panjur ustası arayan bireysel ya da kurumsal potansiyel müşteriler için vazgeçilmez adrestesiniz.
Bizi hemen şimdi arayın, keşif ve fiyatlandırma yapalım.

Tel: 0 216 366 63 06