Pimapen Sektöründe Neler Yapıyoruz ?
Cam Kapı, Vitrin İşleri, Yorgrass Cam ve Cam işleri tamiri ve imalatı yapmaktayız.

Cam Kapı Tamir İşeri:

-Pompa değişimi ( Dorma, Kale, Gürsan )
-Menteşe değişimi
-Kol değişimi
-Kapı Ayarı

Çalışmalarımızdan Örnekler;Cam Ve Cam Kapı Tamiri

Camı günlük yaşantımızda birçok farklı alanda kullanmaktayız. Örneğin; bardaklar, evlerimizdeki pencereler veya ofis gibi mekanlarda kullanılan ve ortama oldukça şık bir hava katan cam kapılar. Burada cam kapılara ayrı bir parantez açmak gereklidir. Çünkü ofis gibi mekanlarda genel tasarım daha çok şıklığa yönelik olarak düzenlenmektedir. Ortaya çıkarılmak istenilen bu şıklık ise, en iyi şekilde cam kapılar sayesinde oluşturulabilmektedir. Gerek şeffaf yapıda olmaları, gerekse de sunum bakımından daha estetik ve yenilikçi bir havaya sahip olmaları gibi yönlerinden dolayı cam kapıları, çeşitli yapılarda görmekteyiz. Çünkü cam kapılar, modern tasarım ezgilerini iç mekana en iyi şekilde yansıtma özelliğine sahiptirler. Her ölçü ve istenilen her modelde cam kapı imalatı yapılabilmektedir. Dilerseniz düz bir tasarıma sahip bir model, dilerseniz dekoratif elementlere ev sahipliği yapan bir model veya dilerseniz de renkli cam kapı modelleri üretilebilmektedir. Bu durum, tamamıyla cam kapıyı nerede kullanacağınızın ve kullanacağınız mekanın genel tasarımıyla alakalı bir durumdur.

Genel olarak bakıldığında, camın dekoratif ve işlevsel bir yönü vardır. Örneğin, pencerelerde kullanılan cam sayesinde, güneş ışınları evimizi aydınlatabilmektedir. Bunun yanı sıra, evlerde kullandığımız vitrinlerde de yine cama ihtiyaç duymaktayız. Vitrinlerde kullandığımız camlar, vitrinin içerisinde bulunan dekoratif elementlerin ortaya çıkmasını sağlamakta ve bu sayede evlerimizin daha da şık olmasına elverişli ortam sağlamaktadırlar. Camların bir başka kullanım alanı da duşa kabinlerdir. Duşa kabinlerin, banyonuza farklı bir hava katmasında yine camlar önemli rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra modern binalarda görebileceğiniz bir kaplama türü olan cam kaplama da gerek prestij anlamında, gerekse de tasarım anlamında yapının etkileyici bir görünüm kazanmasına önemli rol oynamaktadırlar. Aynaların karşımıza çıktığı bir başka alan ise dekoratif aynalardır. Birbirinden şık çerçeveleri ile gerçekten mekana hoş bir uyum kazandıran dekoratif aynalar, günümüzde iç mekanlarda sıklıkla tercih edilen tasarım detaylarından birisi haline gelmiştir. Kapılarda ise, belirli bölümlerde yine cama rastlanmaktadır.

Genelde kapıların estetik bir tasarıma sahip olması amacıyla kullanılan camlar, dışarıdan bakıldığında, kapıların etkileyici bir hava kazanmasına öncülük etmektedirler. Aynı zamanda camlar ofis gibi mekanlarda bölmeler yapmak için de kullanılmaktadır. Gerek sunduğu şeffaflık, gerekse de daha şık ve temiz gözükmesi yönünden tercih edilen cam bölmeler, ahşap veya benzeri bir maddeden oluşturulmuş bölmelere kıyasla, ofiste çok daha şık görüntü oluşturmakta ve aynı zamanda çalışanlar için de daha derli toplu bir ortamda çalışma imkanı sunmaktadırlar.

Cam Ve Cam Kapı Tamirinde Danışacağınız Firmayı Doğru Seçmek Önemlidir

Ülkemizde birçok firma cam ve cam kapı tamiri konusunda destek vermektedir. Ancak, herhangi bir firmadan tamir konusunda destek almadan önce, ilgili firmayı internet üzerinde araştırmış olmalı ve firma hakkında kafanıza soru işaretlerinin kalmamış olması önemlidir.

Firmamız, uzun yıllardan beri sizlere cam ve cam kapı tamiri başta olmak üzere, birçok farklı alanda gerek imalat, gerekse de tamir konularında hizmet vermektedir. Firmamızın sunduğu kusursuz hizmet sayesinde birçok kişi bugün, cam kapılarını ofis gibi mekanlarda rahatlıkla kullanma imkanını bulmuş ve aynı zamanda olası bir arıza durumunda, rahatlıkla güveneceği bir firmayı bulmuş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Eğer siz de arıza durumlarında rahatlıkla güvenebileceğiniz, cam ve cam kapı tamiri konusunda eksiksiz hizmet alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Alanında uzman ekipler ve en yeni ekipmanlar ile sizlere sunulan eksiksiz hizmet sayesinde, bir kez yaşadığınız bir arızayı ikinci kez yaşama ihtimaliniz ortadan kalkmış olacaktır.

Avrupa Yakası Cam Kapı Tamiri hizmeti için tıklayabilirsiniz.

Hemen şimdi bizi arayın, çerçeve ve ayna konusunda size çözüm sunalım.

Tel: 0216 376 79 99