Pimapen Sektöründe Neler Yapıyoruz ?
Alüminyum konusundaki çözümlerimiz için bizi arayın.

Tel: 0216 376 79 99

Alüminyum Tamiri

Alüminyum, günlük yaşantımızda kullandığımız aletlerde karşımıza çıkan bir maddedir. Alüminyum günlük yaşantımızda kullandığımız aletlerinin yanı sıra kapı, pencere gibi sistemlerde de kullanılmakta ve bu tür yerlerde oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Özellikle son yıllarda Alüminyum cephe sistemlerinin yaygınlaştığı görülmektedir. Alüminyum cephe sistemleri sayesinde büyük yapılar çok şık bir görüntüye ev sahipliği yapmaktadırlar. Bu cephe sistemlerinde ilk olarak Alüminyum yatay ve düşey taşıyıcı profilleri uygun alt konstrüksiyon oluşturulmaktadır. Daha sonra ise bu cephe sisteminde yer alacak camların oluşturulma aşamasında kaset profilleri cephe sisteminin detaylarına bağlı hale getirilmekte ve bu işlemin ardından, kullanılacak olan ısıcamlar fabrika ortamında özel araçlar ile bir dizi özel testere tabi tutularak mesafe belirleyici bant ve bon ding silikonu ile yapıştırılmaktadır. Bu araçların kullanıldığı işleme bon ding adı verilmektedir. Bu işlem ile birlikte kaset kısmı tamamlamış olmaktadır. Daha sonra ise kasetler taşıyıcı konstrüksiyona bağlantı takozları ile birlikte sabitlenmektedir. Cephenin spandrel bölgeleri kompozit levhadan veya kompakt haldeki laminanttan tasarlanabilmekte ve isteğe bağlı olarak film ile kaplanmış ısı cam paneller ile de ısı yalıtımı paneller oluşturulabilmektedir.

Alüminyum cam cephe sistemlerinde bulunan dışa açılan kanatlar, dışarıdan kolayca fak edilememektedir. Bu cephe sisteminde yer alan kasetler arasında yalıtım amaçlı olarak epdm fitiller kullanılmakta ve bu sayede çok daha iyi bir yalıtım elde edilebildiği gibi, silikon kullanımına da gerek duyulmamaktadır. Bu sayede binanızın önünde veya arka cephesi için oldukça şık Alüminyum cam bir cepheye sahip olma şansına erişebilmektir. Bunun yanı sıra alüminyum cephe sistemleri gibi Alüminyum kapı ve pencere sistemleri de tasarlanmaktadır. Burada önemli olan, bu sistemleri ne tür bir binada kullanacağınızdır. Örneğin son yıllarda Alüminyum alaşımlı pencere veya kapılar, işyeri veya ofis gibi mekanlarda tercih edilmektedir.

Ofisinizde veya işyerinizde Alüminyum alaşımlı yapıda oluşabilecek herhangi bir problemde Alüminyum tamiri hizmetini çeşitli firmalardan alabilir ve binanızda yer alan alüminyum alaşımlı sistemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde onarılmasını sağlayabilirsiniz. Alüminyum tamiri, oldukça büyük bir dikkat gerektiren ve mümkün olduğunca uzmanlar tarafından yapılması gereken bir tamir işlemidir. Çünkü bu işlem birçok farklı prosedürü içermekte ve bu prosedürleri ancak Alüminyum konusunda bilgiye sahip olan kişiler gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle bu tür sistemlerde yaşanılan bir arızada referanslarına güvenebileceğiniz ve uzun yıllardan beri hizmet veren firmaları tercih etmeniz sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Bu sayede Alüminyum alaşımlı sistem, hızlı ve etkili bir biçimde tamir edilebilecek ve sistemi tekrar eskisi gibi kullanma fırsatına erişebileceksiniz.

Alüminyum Tamiri Konusunda En Doğru Adres

Firmamız, uzun yıllardan bu yana birçok farklı pencere ve kapı sistemleri konusunda tamir hizmeti sunmaktadır. Tamir hizmetlerinin yanı sıra birçok farklı alanda üretim hizmeti de sunan firmamız, uzun yıllardan bu yana Alüminyum tamiri konusunda güvenilir firmalar arasında yer almayı başarmıştır. İş yerinizdeki binada yer alan Alüminyum alaşımlı sistemin zarar görmesi halinde yapmanız gereken tek şey, sitemizde bulacağınız iletişim adresleri üzerinden bize ulaşıp, durumu bildirmek olacaktır. Ardından tecrübeli ekiplerimiz kısa süre içerisinde çağrınıza cevap vererek alüminyum tamiri hizmetini etkili bir biçimde gerçekleştirecek ve sizi bu sorundan kurtaracaktır. Bu sayede Alüminyum alaşımlı sisteminizi tekrar eskisi gibi kullanma fırsatına erişebilecek ve ilerleyen dönemlerde aynı sorunu tekrar yaşama ihtimaliniz yüzde sıfıra inmiş olacaktır. Firmamız uzun yıllardan bu yana Alüminyum tamiri konusunda sayısız müşteriye hizmet vermiş ve bu sayede onlarca farklı referansa sahip olmuştur....